ΣΟΟΥ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ

ΣΤΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

Επιβλητικός συνεχίζει να είναι ο Θρίαμβος Χαϊδαρίου, καθώς στην συνάντηση Αργυρούπολη – Θρίαμβος Χαϊδαρίου στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου της Α΄ Αθήνας, το σκορ στο πρώτο ημίχρονο είναι 0-3 υπέρ της χαϊδαριώτικης ομάδας.
Εξαιρετική εμφάνιση στα πρώτα 45΄ λεπτά για την ομάδα του Νίκου Παπαρούνη, που έχει σε μεγάλα κέφια τον Αλέξη Κακλαμάνο, ο οποίος με τρία προσωπικά γκολ έχει βάλει μπροστά τον Θρίαμβο Χαϊδαρίου. Στο 9΄ ο Κακλαμάνος με απευθείας εκτέλεση φάουλ σημείωσε το 0-1, ενώ στο 18΄ ο Ρούπι βρήκε ωραία τον Μπερτσιά, ο οποίος την «έσπασε» στον Κακλαμάνο και ο τελευταίος με ένα απλό πλασεδάκι έκανε το 0-2. Στο 32΄ ο Κακλαμάνος με φοβερό σουτ έξω από την περιοχή «έγραψε» το 0-3.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ: Σκυριώτης, Μπάκας Αλ., Καλιακούδας, Θανόπουλος, Μαούνης, Τσιούλος, Μπερτσιάς, Τσούκης, Αποστολόπουλος, Κακλαμάνος, Ρούπι.