ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ ΣΤΟ ΔΙΑΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ

Έπειτα από μία καλή ομολογουμένως εμφάνιση το τελικό 1-1 μάλλον αδικεί τον ΑΟΧ στον αγώνα Διάνα Ηλιούπολης - Χαϊδάρι, που έληξε πριν από λίγο στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής του 2ου ομίλου της Α΄ ΕΠΣΑ. Ειδικά στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα του Χαϊδαρίου ήταν εμφανώς καλύτερη και μάλιστα είχε δοκάρι με τον Καλαμπαλίκη στο 10΄.

Δοκάρι είχε ο Καλαμπαλίκης (άνωθεν φώτο)

Οι γηπεδούχοι που πίεσαν στις αρχές του β΄ ημιχρόνου προηγήθηκαν στο 54΄(1-0) και ο Σαλαπάτας (κεντρική φώτο) ισοφάρισε στο 83΄ (1-1) με κεφαλιά έπειτα από σέντρα του Πολίτη. Το Χαϊδάρι του Μανώλη Παπαδόπουλου παρατάχθηκε ως εξής: Τικταπανίδης, Πολίτης, Νούλας, Μπατής, Πανταζόπουλος, Κασάπης, Χριστούλης (75΄ Ρούσσας), Μουρεζίνης (61΄ Κοτσολάκος), Νικολάου (72΄ Λέκας), Καλαμπαλίκης, Σαλαπάτας.